20 yıldır çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizin de sayesinde yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bu süreçte bizlere gönül veren ve güvenen siz çok değerli müşterilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz.

Öztaç Aydınlatma markamızla 20 yılı aşkın süredir iç mekanlarınızı daha anlamlı kılabilmek adına estetik ve zerafeti tüm ürünlerimizde ilke edinerek tasarlıyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Klasik , avangard ve modern bir çok aydınlatma ürünleriyle sizlere hizmet vermekten onur duyan Öztaç Aydınlatma, her geçen gün artan yeni modelleriyle aydınlatma sektöründe modanın öncüsü olmuştur. Merkezi İstanbulda bulunan şirketimiz Türkiye’nin dört bir yanında 400 ü aşkın satış noktası ile her an her yerde ulaşılabilir olmaktadır. Estetiğin ışıkla buluşma noktası olan Öztaç Aydınlatma, değerli müşterilerimizin güveni ve beğenisi ile kazandığı saygın çizgisini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar tüm aydınlatma sektörünün güvenini kazandığımız için çok mutluyuz. Bu güvenin sorumluluğumuzu daha da arttırdığının bilincindeyiz. Ancak bu güveni sürdürmek için daha çok çalışmak, daha kaliteli ürünler imal etmek ve tasarımlarımızı her gün yeniden geliştirmek temel ödevimizdir.